Írta:
Értékelés:
(1 szavazat)

podium másolat

Az idei Le Mans hozta a papírformát, mind végeredményben, mind kiszámíthatatlanságban. A folyamatosan gyors és hibátlan SRC Kawasaki megnyerte a futamot, a Suzukis SERT csapat pedig a 13. világbajnoki címét. Szükség volt ehhez, hogy egy egyszerű lowside miatt az egész blokkot újraépítsék és 72 körös hátrányból se adják fel. Persze a hosszútávú versenyzésben minden megtörténhet, így meg is történik. A Francia Yamahás csapat (GMT94) mindössze harmadik lett, így meg sem tudták közelíteni a verseny végén már csak a túlélésre játszó Suzukit. A hosszútávú vb Superstock kategóriáját is Suzuki nyerte a Team Moto Events csapattal. Érdekes, hogy a SERT Junior Team (2. lett) közel olyan időket motorozott, mint a legjobb Formula EWC csapatok. Lehet, hogy megvan az utánpótlás?

Megjelent: 213504 alkalommal Utoljára frissítve: 2013. szeptember 23., hétfő 07:18